• Nowy

SILVADEC ELEGANCE STRUKTURYZOWANA ((( EFEKT DREWNA )))

(cena szacunkowa za 1m2 deski)

każdy taras wyceniamy indywidualnie

WYMIARYDostępne w 2 szerokościach:
> Wymiary 138 (l) * 23 (h) * 4000 (L) mm
> Wymiary180 (l) * 23 (h) * 4000 (L) mm
KOLORYDostępne w 4 Kolory :

> Szary antracytowy

> Szary Morza Iroise

> Brąz egzotyczny

> Brąz colorado

Ilość m2

Dbamy o prywatność

Natychmiastowa wysyłka

Gwarancja 24 miesiące

Deska Tarasowa Elegance Strukturyzowana to idealne rozwiązanie do

… tarasów, alejek, obrzeży basenów. Deska nie tworzy drzazg i ma modny wygląd. Z pewnością docenisz wygodę montażu i użytkowania. Aby uzyskać oryginalny, spersonalizowany efekt, możesz spróbować ozdobić swój taras kompozytowy, zestawiając ze sobą na przykład deski o różnych szerokościach!

Deska kompozytowa pełna, z ozdobną powierzchnią

Deski tarasowe Elegance to pełne deski z kompozytu, z Gamy Naturelle marki Silvadec. Są to deski jednokolorowe, barwione w masie, które posiadają cechy wspólne dla wszystkich naszych produktów: nie szarzeją, nie butwieją, są odporne na promieniowanie UV. Efektowna strukturyzowana powierzchnia mocno przypomina usłojenie drewna i nadaje desce naturalny, bardzo ceniony koloryt! Ten produkt to gwarancja oryginalnego, zadbanego wyglądu.

Swoboda kreowania i urządzania przestrzeni z deskami Elegance!

Gama Elegance oferuje szeroki wybór kolorów, szerokości, wykończeń i akcesoriów, aby zapewnić Ci całkowitą swobodę w twórczym urządzaniu przestrzeni na zewnątrz Twojego domu. Obejrzyj produkty Elegance z wykończeniem gładkim i ryflowanym.

Dzięki ozdobnym kolorom, trzem wykończeniom i dwóm szerokościom, jak również całemu wachlarzowi akcesoriów, gama Elegance z drewna kompozytowego Silvadec®️ pozwoli Ci stworzyć oryginalny taras, spełniający wszystkie Twoje zachcianki! Obejrzyj produkty z serii Elegance z wykończeniem gładkim i strukturyzowanym.