loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Wkręty SPAX 5*80 A2 srebrne 100 szt
Cena:90,00 PLN
Wysyłka od: 20.00 PLN
Bestsellery
Mata Kwarcowa 2,5 mm + taśma łącząca GRATIS
Mata Kwarcowa 2,5 mm + taśma łącząca GRATIS
Cena:19,95 PLN
Wysyłka od: 20.00 PLN
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:

Kolekcja Origineel Chapel Abbey

Niepowtarzalna kolekcja posadzek drewnianych. Zaledwie jedno spojrzenie wystarczy, by przekonać się o jej surowości, a jednocześnie wyjątkowości. Poprzeczne cięcie odsłania kolejne roczne przyrosty drewna. Poszczególnych kwadratowe elementy ułożone jeden po drugim tworzą jedyną w swoim rodzaju mozaikę. Podłogi drewniane tego typu były dawniej nazywane brukiem. Ze względu na ich wytrzymałość i twardość, a jednocześnie naturalne ciepło (którego nie da się uzyskać stosując kamień), bardzo często układano je w stajniach. 

Kolekcja jest dostępna w wersji warstwowej Abbey In Between 20 mm – dębowe panele podłogowe bez mikrofazy w jednym formacie 70 x 700 mm w klasie Prime. W 8 kolorach do wyboru. 

 DESKA WARSTWOWA "IN BETWEEN"
Przekrój Pióro i wpust po 4 stronach, brak mikrofazy na częściach wzdłużnych
Rysunek
Grubość 20 mm
Szerokość 70 mm
Wierzchnia warstwa 6 mm dla 20 mm grubości
dopuszczalne +/- 0,4 mm
Długość 700 mm
Selekcja drewna Prime. Patrz selekcja drewna.
Pakowanie Po 4 sztuki w folii
Wykończenie Uzyskiwanie kolorów desek dębowych polega m.in. na manipulacji chemicznej drewna oparami amoniaku lub wapnem, po tym deski są wykańczane olejem FloorService Hardwaxoil dodatkowo uszlachetnianym przez nas w związki krzemu, który daje efekt podobny do glazury. W okresie 3 do 6 miesięcy deski staną się około 30% jaśniejsze.
Montaż Klejenie za pomocą kleju bezwodnego do posadzki lub przybijanie gwoździami do płyt OSB Po ułożeniu podłogi zaleca się pokrycie jej dodatkową warstwą oleju konserwacyjnego Chapel Parket
Konserwacja Raz do roku przy użyciu oleju konserwacyjnego Chapel Parket. Pierwsza konserwacja możliwa dopiero co najmniej 30 dni po montażu. Przez pierwsze 30 dni po montażu wszelkie rozlane napoje należy od razu wytrzeć do sucha.
Bieżące czyszczenie Na sucho tj. odkurzanie, zamiatanie. Mycie przy pomocy wody z dodatkiem płynu do mycia podłóg olejowanych Chapel Parket (dopiero po 7 tygodniach od zamontowania podłogi).

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.