loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Wspornik Tarasowy SPAX Lift 3/5
Cena:13,99 PLN
Wysyłka od: 20.00 PLN
Bestsellery
Mata Kwarcowa 2,5 mm + taśma łącząca GRATIS
Mata Kwarcowa 2,5 mm + taśma łącząca GRATIS
Cena:19,95 PLN
Wysyłka od: 20.00 PLN
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Regulamin

Regulamin zakupów:

 1. Sklep internetowy www.podlogarnia.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci internet. 
 2. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone do obrotu na rynek polski.
 3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia przez Klienta zamówienia.
 4. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT. W celu wystawienia faktury VAT na osobę prywatną, która nie prowadzi działalności gospodarczej, prosimy o podanie numeru PESEL, osoby prowadzące działalność gospodarczą, prosimy o podanie numeru NIP.
 5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub transportem własnym. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw. Zamówiony towar może być również odebrany osobiście w siedzibie naszego sklepu. 
 6. Możliwe są następujące formy płatności:
  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi/kierowcy;
  • Przelewem - rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy Państwu e-mailem FV PRO-FORMA zawierającą pełną specyfikację zamówienia oraz nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar jest pakowany i wysyłany na wskazany przez Państwa adres;
  • Gotówką lub kartą płatniczą w kasie firmy - przy odbiorze osobistym;
 7. Płatności elektroniczne - natychmiastowa płatność poprzez jednego z operatorów płatności internetowych.
 8. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu. Przesyłki są dostarczane w dni robocze.
 9. Przy dostawie Klient zobowiązany jest sprawdzić przesyłkę. W przypadku dostarczenia towarów za pośrednictwem wyspecjalizowanego przewoźnika (kurier) nabywca stwierdzający powstanie szkody transportowej jest obowiązany wykonać akty staranności wymagane przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. - Prawo przewozowe (Dz. U. z 1995 r., Nr 119, poz. 575 z pózn. zm.) dla zachowania odpowiedzialności przewoźnika. Protokół reklamacyjny spisany w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji, co do ilości lub uszkodzeń mechanicznych. 
 10. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na nasz adres korespondencyjny. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku, zakupu przez klienta towarów na specjalne zamówienie. Zamówienia w trakcie realizacji nie można anulować.
 11. Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 21 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się za uzasadnione.
 12. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki. Oferta przedstawiona na stronach sklepu internetowego pod adresem www.kronodom.pl nie jest stanem magazynowym firmy. Czas dostawy towaru może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sprzedawcy.
 13. Zasady zwrotu towaru: Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od dnia wydania towaru. Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku, zakupie przez Klienta towaru na specjalne zamówienie.
  • Zwracany towar nie może nosić śladów użycia i powinien być odesłany w stanie, w którym trafił do Kupującego. Dotyczy to również opakowania. Koszty przesyłki ponosi Kupujący. W przypadku stwierdzenia śladów użytkowania towaru, zwrot nie będzie przyjęty, a towar odeślemy na koszt Kupującego;
  • Zwrotowi nie podlegają towary, w której wybrana została opcja odbioru osobistego w siedzibie firmy ponieważ w takim przypadku do faktycznej sprzedaży i zawiązania umowy kupna/sprzedaży dochodzi w siedzibie firmy;
  • W przypadku gdy na towar była wystawiona faktura VAT zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do Klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.
 14. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 15. Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. Ceny w stacjonarnym sklepie www.podlogarnia.pl mogą różnić się od cen prezentowanych na stronach sklepu internetowego. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
 16. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez M3 Olsztyn sp. z o.o., ul. Budowlana 2B, 10-424 Olsztyn, NIP: 739-38-60-162.
 17. Właścicielem sklepu www.podlogarnia.pl jest:
  M3 Olsztyn sp. z o.o.
  10-424 Olsztyn
  ul. Budowlana 2B
  Regon: 281494949 NIP: 739-38-60-162.